byt
K.2
dispozice
1+kk
vnitřní podlahová plocha
33.52
celková plocha jednotky
40.54 m2
padlaží
2
orientace
JZ
stav bytu
prodaný
Pohled na dům s vyznačeným podlažím
Půdorys podlaží -
Celková cena
-
vč. DPH
Celková plocha jednotky
40.54 m2
Jedná se o celkovou plochu, která kromě ploch všech místností bytu zahrnuje také plochy pod nosnými i nenosnými zdmi. A zahrnuje také plochu lodžií a teras.
Základní informace
Jedná se o celkovou plochu, která kromě ploch všech místností bytu zahrnuje také plochy pod nosnými i nenosnými zdmi. Jedná se tedy o plochu, jejíž hranici tvoří pouze obvodové zdi bytu.  Součástí vnitřní podlahové plochy nejsou terasy, zatravněné terasy,  zpěvněné plochy, ani předzahrádky.
Jedná se o součet ploch jednotlivých obytných místností, kuchyňského koutu, koupelny, WC, komory, předsíně, apod. Vnitřní užitná plocha bytu nezahrnuje plochy pod nosnými či nenosnými zdmi.
Dokončením se rozumí stav, kdy bude příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.
Vnitřní podlahová plocha
Vnitřní užitná plocha
Terasa
Lodžie
33.52
32.71
7.02
m2
m2
m2
m2
Orientace
JZ
Termín dokončení
srpen 2021
Energetická náročnost budovy
B
Standardy bytu
Půdorys bytu
PDF standardy
PDF bytu

Jak postupovat při koupi?

Jestliže si vyberete nemovitost, můžete si ji nezávazně rezervovat. Po potvrzení vážného zájmu lze nemovitost rezervovat závazně na dalších 7 pracovních dnů. Pak už přichází na řadu způsob financování a podpis smlouvy. Podívejte se na postup krok za krokem.
Postup při koupi zde ...